Ratings based on 21 Verified Reviews

They paid and stayed. We double-checked.
3.8 out of 5
100% of guests recommend
4.1 Room cleanliness
4.0 Service & staff
3.8 Room comfort
3.9 Hotel condition
They paid and stayed.
We double-checked.
5 out of 5
Recommended
for Everyone
by A verified traveler from BRESCIA

Posted Jul 10, 2015
Pros: COLAZIONE E SPAZI AMPI
Cons: CLIMATIZIANO NON CÉ
Location: OTTIMO
BUONA ACCOGLIENZA QUANDO IAMO ARRIVATI E PERSONALE PREPARATO
5 out of 5
Recommended
for Business Travelers
by Miroslav from Brno

Posted Jun 29, 2015 on Hotels
Velice dobrá restaurace.
4 out of 5
Recommended
for Business Travelers
by Michal

This traveler left a rating score only Posted Jun 24, 2015 on Hotels
5 out of 5
Recommended
for Business Travelers
by A verified traveler

best price/value

Posted Jun 23, 2015 on Hotels
Ottimo per comfort e rapporto prezzo qualità. Situato in periferia ma dotato di tutti i servizi incluso ottimo ristorante !!
1 out of 5
Recommended
for Business Travelers
by Radim from Brno

Nezaslouží si 4*, maximálně 2*!

Posted Jun 21, 2015 on Hotels
Hotel 4* si určitě nezaslouží. Je to zrekonstruovaný panelák s designem 90.let. Příšerné kombinace barev (brčálově zelená s oranžovou a červenou je příšerná kombinace), starší obyčejný nábytek z lamina i vybavení koupelen dost snižují hodnotu. Na chodbách to dost páchne. Dost velký problém jsem viděl s parkováním, prvně Vás na hlídaném parkování upozorní, že si v autě nenechávejte nic, že se tam krade. Když si chcete tedy zaparkovat, vrátná Vás vyžene, že u hotelu parkovat nesmíte, pže musí zbýt min.2 místa pro ředitele hotelu. Tedy pošle Vás na nejbližší volné místo 300m daleko. Parkoviště asi není jen hotelu, pže v hotelu bydlelo tak 40lidí a venku bylo cca 80aut. Od 4* neočekávám, že si budu připadat jak otravná návštěva, ale jako vítaný host!! Personál dost odměřený, krom jedné recepční. Už nikdy více tento hotel. Dal bych maximàlně 2*.
5 out of 5
Recommended
for Couples
by A verified traveler

This traveler left a rating score only Posted Jun 19, 2015 on Hotels
4 out of 5
Recommended
for Families
by Radek

This traveler left a rating score only Posted Apr 9, 2015 on Hotels
3 out of 5
Recommended
for Everyone
by A verified traveler

War alles ok....

Posted Apr 8, 2015
Das Hotel befindet sich neben Sozialwohnungen in Ostrava .. Aber die Polizei ist da ständig present ...zu fuss oder mit dem Auto. Parklatz ist bewacht... Wir waren im 6 Stock untergebracht am Gang müffelte es ein wenig aber das sind die Alten Teppiche. Zimmer war sauber und ok. Frühstück war ausreichend ...nicht der hammer aber genug! Im großen und ganzen ok!
5 out of 5
Recommended
for Business Travelers
by Ján from Plzeň

Milé překvapení

Posted Apr 8, 2015 on Hotels
Hotel mile překvapil a to zejména personálem, vysokou úrovní kuchyně i pěkně rekonstruovanými společnými prostory. Vyzdvihnout musím zejm. milého portýra a obsluhu lobby baru. Celý personál hotelu se velmi snaží a i přes velikost hotelu je zde atmosféra téměř rodinná. Perfektní byla večeře v restauraci a špatná nebyla ani snídaně - na české poměry opravdu dobrá. Konstrukčním limitem hotelu je samozřejmě umístění v obrovském předrevolučním panelovém komplexu - na pokoji tak chybí klimatizace, hotel postrádá bazén i garáž.
3 out of 5
Recommended
for Business Travelers
by Petr from Prague

Nothing special

Posted Jan 30, 2015 on Hotels
Easy summary of my review: there are better hotels in Ostrava and I have no idea where the four stars come from. First, the reception staff was less than satisfactory - check-in took forever, the receptionist failed to explain the key system, when asked about the room service, the receptionist DID NOT KNOW what room service is, although the hotel does provide it... etc. The room itself was ok, clean and relatively quiet as well. The room service, when I finally got around to order, was excellent. The ordering, delivering, food itself, wonderful, especially for the very low price.